Connect with us

Sport

Torcida e tronditur me vdekjen e dy djemve të ri të Kosovës, ja kush janë – Bota Sot

Published

on

Torcida e tronditur me vdekjen e dy djemve të ri të Kosovës!

Në faqen e tifozëve më të zjarrtë të Kosovës, “Torcida” kumtohet lajmi trishtues, për vdekjen tragjike të dy tifozëve të Kosovës, njëri i Torcidës nga Mitrovica dhe tjetri i Skifterave të Gjilanit. 

“Për TORCIDËN dhe Skifterat e Gjilanit nata e mbrëmshme ishte tragjike, të parët humbën anëtarin e tyre Adnanin në një aksident tragjik në Zhabar, ndërsa në Gjilan Engjëlli pabesisht u ther me thikë,

Ngushllime familjeve, qofshin të xhenetit”, shkruan në faqen e Torcidës. Ky lajm trondit Kosovën. Tifogrupi nga Mitrovica ka humbur anëtarin e tyre, Adnan Shala dhe “Skifterat” Engjëll Smerqakun.

Alsat