Connect with us

Sport

Me apo pa rroba? Ja pamjet e shqiptaret që po çmend – Bota Sot

Published

on

Oriola Marashi publikon pamjet hot dhe kërkon mendimin e ndjekësve!

Oriola Marashi, e dashura e  futbollistit Eros Grezda, është një nga modelet shqiptare më seksi. Bukuroshja zeshkane ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike që nuk heziton ti ekspozojë në rrjetet sociale.

Ajo ndan herë pas here me ndjekësit foto të nxehta, ku nuk lë vend për imagjinatën.

Së fundmi publikoi dy video pranë njëra tjetrës, në të dyja shfaqet para pasqyrës, në njërën e veshur dhe në tjetrën vetëm me reçipeta.

“Pa apo me”– shkroi Oriola Marashi krahas pamjeve, duke kërkuar mendimin e ndjekësve se si duket më mirë.

Image

Aktualisht, modelja është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda.

Image

Pasi bënë lidhjen publike, çifti nuk hezitojnë që ti shprehin dashurinë njëri-tjetrit në rrjetet sociale, ku publikojnë video dhe foto intime së bashku.

Alsat