Connect with us

Showbiz

Don Xhoni thotë se do refuzonte të bënte një bashkëpunim me Rina Balajn

Published

on

Don Xhoni është një nga reperët shqiptarë që ka arritur famë të madhe për një kohë të shkurtër.

Artisti, i cili u cilësua si fenomeni i karantinës, po vazhdon të jetë aktiv dhe shumë i admiruar nga publiku.

Ai kësaj radhe ka qenë pjesë e “Shiko kush Luan”, ndërsa në një nga sfidat i duhej të fliste për disa nga artistët shqiptarë.

Don Xhoni (Foto: Instagram)

Një nga pyetjet ishte se me kë do refuzonte të bënte një bashkëpunim, përkundër se në fillim të lojës tregoi se me të gjithë ka raporte të mira.

Reperi nga Drenica theksoi se do refuzonte të bënte një bashkëpunim me Rina Balajn, pasi nuk përshtaten edhe aq shumë në muzikë.

Në anën tjetër, Don Xhoni momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës së re të titulluar “Cash Cash”.

Për vetëm dy javë, projekti kaloi shifrën e 1.8 milion klikimeve në YouTube. /Telegrafi/