Connect with us

Tech

Samsung së shpejti nxjerr në treg dy tableta të rinj

Published

on

Samsung ka lajmëruar se tabletat e rinj Galaxy Tab S7 dhe Tab S7 Plus do të dalin në treg më 18 shtator.

Galaxy Tab S7, me ekran 11 inch, do të kushtojë rreth 650 dollarë, ndërsa Galaxy Tab S7 Plus, me ekran 12,4 inch, do të kushtojë 850 dollarë.

Të dyja kanë një hapësirë prej 256 GB dhe 8 GB RAM.