Connect with us

Sport

Reja, shpalos listën për sfidat e nëntorit – SHKUPI

Published

on

Edi Reja ka zbuluar listën me lojtarët e ftuar për ndeshjet e nëntorit. Shqipëria në nëntor zhvillon tri ndeshje, dhe njëra prej tyre është miqësorja me Kosovën. Ndeshja mes Shqipërisë dhe Kosovës luhet më 11 tetor, në Elbasan. Pjesë e listës është edhe Ardian Ismajli, që kishte befasuar të gjithë duke lënë Kosovën, edhe pse ishte kapiten i Kosovës U21.

Alsat