Connect with us

Showbiz

Një hit i garantuar, zbulohen detaje rreth duetit të Fifit dhe Ermalit

Published

on

Artistët e njohur Ermal Fejzullahu dhe Filloreta Raçi-Fifi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Kënga e re e dyshes titullohet “Përjetësi”, ndërsa do të vijë e shoqëruar edhe me videoklip, teksa artistët publikuan fotografi nga prapaskenat e klipit.

Përmes një postimi të fundit, Ermali njoftoi fansat se kënga “Përjetësi” në bashkëpunim me Fifin do të publikohet më 9 tetor.

Kujtojmë së Fejzullahu gjatë këtyre muajve ka shijuar udhëtimet në destinacione të ndryshme dhe nuk ka qenë shumë aktiv në muzikë.

Në anën tjetër, Fifi solli dy duete, njërin me Young Zerkën dhe të fundit me Bllekin, këngë që titullohet “Mbidozë”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbiz

Kim flet për vjedhjen që iu bë më 2016: Frikësohesha për Kourtney nëse do më kishte gjetur të vdekur

Published

on

Kim Kardashian në vitin 2016 ishte ballafaquar me një situatë tejet të palakmueshme, pasi disa hajdutë i kishin hyrë në dhomën e hotelit.

Ajo atëkohë ishte duke qëndruar në Paris të Francës, kur vjedhja kishte ndodhur pikërisht kur ajo ishte duke shkuar në dhomë, shkruan Daily Mail.

Në një paraqitje televizive, Kim është hapur rreth kësaj teme, teksa tregonte se frikësohej për motrën e saj, Kourtney.

“Vazhdoja të mendoja për Kourtney, sikur ajo të vinte në dhomë dhe të më gjentë të vdekur, do të traumatizohej për tërë jetë”, u shpreh me lot 39-vjeçarja.

Ajo tregonte se arma ishte e drejtuar në drejtim të saj, ndërsa thekson se fati e shpëtoi atë nga famëkeqit.

Përndryshe, Kim dhe Kourtney udhëtuan për në Francë, për shkak të Paris Fashion Week. /Telegrafi/

Continue Reading

Showbiz

Billie Eilish konfrimon lansimin e projektit të ri në nëntor

Published

on

Këngëtarja e njohur, Billie Eilish, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat për zhanrin e veçant që ka.

Fituesja e çmimeve ‘Grammy’, tashmë ka bërë të ditur për fansat se së shpejti do të sjellë në treg këngën e re, shkruan Daily Mail.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ndër u përgjigjes pyetjeve të ndjekësve.

Njëri nga ta pyeti, “Kënga e re?”, për të cilën ajo tha se do të publikohet në nëntor të këtij viti.

Po ashtu, ajo së bashku me vëllanë e saj, Finneas O’Connell lansuan hitin “My Future” më 10 korrik.

Punë të madhe në prodhimtaritë muzikore ajo pati edhe gjatë pandemisë coronavirus, ku deklaroi se është fokusuar më shumë në këtë sferë. /Telegrafi/

Continue Reading

Showbiz

Travis Scott flet për vajzën Storm, tregon se po bën gjithçka që të bëhet ‘një femër e fortë, e sigurt dhe e zgjuar’

Published

on

Travis Scott ka folur në lidhje me rritjen e vajzës Stormi, të cilën e ndan me yllin e “Keeping Up With the Kardashians”, Kylie Jenner.

Ylli i hip hop-it është duke rritur vajzën e tij, Stormi Webster, të bëhet një femër e fortë që e di se është e aftë për gjithçka.

Stormi ka lindur më 1 shkurt 2018 dhe aktualisht është dy vjeçe.

Travis Scott me familjen e tij (Foto: Getty Images)

Travis dhe Kylie nuk janë më në një lidhje, por ata kanë bërë një përpjekje aktive për të qenë gjithnjë pranë vajzës së tyre. Mes pandemisë COVID-19, Travis, Kylie dhe Stormi kanë kaluar më shumë kohë së bashku.

Reperi ndërkohë së fundmi ka folur në lidhje me mendimet e tij për rritjen e të bijës dhe se si ai do të donte që ajo të rritet.

.WAV Radio me Chase B, Travis tregoi se ai dhe Kylie po mundohen të bëjnë gjithçka që ajo të arrin të bëhet një grua e fortë, e sigurt dhe e aftë.

Travis Scott me familjen e tij (Foto: Getty Images)

“Ndjehem sikur është mënyra më e rëndësishme tani për të mbrojtur vajzat, gratë e reja që janë me ngjyrë dhe për t’u siguruar që ata kanë njohuri se si të mbajnë veten, si të lëvizin në këtë botë, si të jenë të forta, si të mos tremben. Tani më shumë se kurrë, ato duhet të kenë një vizion”, shpjegoi artisti i “Astroworld”.

Ai shpjegoi se gjithmonë dëshiron që Stormi të jetë ‘e vetëdijshme për atë që po ndodh në botë’. Travis vazhdoi, “Si prind, unë jam gjithmonë duke futur njohuri në të, madje edhe në këtë moshë”. /Telegrafi/

Continue Reading

Trending