Connect with us

Showbiz

Noizy kërkon ndihmën e fansave për këtë gjë

Published

on

Noizy ka nevojë për ndihmën e fansave.

Noizy është një nga artistët tanë që ka arritur të realizojë disa bashkëpunime me artistë ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Së fundi, artisti përmes një postimi lut fansat që të bëjnë sa më shumë dëgjime për këngën “Bando Diares”, për t’u futur në tabelat e mbretërisë së bashkuar.

“Eshte nje gar e rendesishme dhe kjo gar eshte deri neser… do ju kisha lutur te gjitheve ti bejme sa me shume streams dhe te blejme REMIX qe te futemi ne UK CHARTS”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se ky projekt muzikor i Noizyt erdhi në bashkëpunim me Dutchavelli, OneFour, Kekra dhe Divine.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbiz

Anne Hathaway e frikshme në filmin e ri

Published

on

Aktorja Anne Hathaway, zbuloi atmosferën prapa skenave të xhirimit të filmit, “Shtrigat” dhe tregoi një transformim të jashtëzakonshëm, Shkruan Gazeta Sinjali.

Për shkak të rolit të ri, 37-vjeçarja është bërë tullace, goja i është prerë si Jokerit dhe dhëmbët e saj janë të frikshëm.

Sidoqoftë, ky nuk është horror, por një komedi që është një xhirim i filmit me të njëjtin emër nga viti 1990, në të cilin roli i Grand High Witch, pra shtrigës kryesore që tani luhet nga Hathaway, u mishërua në mënyrë të shkëlqyeshme nga Anjelica Huston.

Filmi fillimisht është bazuar në një libër të Roald Dahl dhe ndërsa ishte duke pritur që “Shtrigat” e reja të mbërrinin para publikut, Hathaway publikoi një video të shkurtër, ngacmim nga filmi, por edhe disa skena në në Instagram, i cili ndiqet nga 18.5 milionë njerëz.

Në video, Hathaway shfaqet së bashku me kolegët e saj, Octavia Spencer, Jahzir Kadeem dhe Stanley Tucci duke kaluar një kohë të mrekullueshme në set.

Premiera e “Magjistares” është planifikuar në HBO, më 22 tetor, para Halloween, megjithëse ishte planifikuar fillimisht për në fillim të këtij muaji, por për shkak të pandemisë, shumë premiera televizive u zgjatën. /Gazeta Sinjali/

Continue Reading

Showbiz

Sara e Lumi B sfidojnë njëri-tjetrin me madhësinë e barkut

Published

on

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Sara Hoxha është kthyer pas me një kujtim nga vera me Lumi B.

Ajo ka ndarë një moment gjatë pushimeve ku duket se “sfidonte” reperin se cili e kishte barkun më të madh.

“Meqë jemi në gjendje sot, ja dhe një foto nga vera kur unë dhe Lumi B sfidonim njëri-tjetrin me bark”, ka shkruar Hoxha krah fotos ku shfaqet në plazh së bashku me Lumi B.

Me siguri, Sara dhe Ledri ruajnë shumë kujtime nga vera 2020 gjatë të cilës kanë shijuar dhe pritjen e ëmbël të fëmijës së tyre të parë.

Kujtojmë se dyshja do të bëhen prindër me një vajzë në vetëm pak javë. /Gazeta Sinjali/

Continue Reading

Showbiz

Anne Hathaway me transformim të frikshëm për filmin e ri

Published

on

Aktorja Anne Hathaway, të cilën publiku kishte një mundësi për ta kujtuar kryesisht për rolet e saj “The Witches”, zbuloi atmosferën prapa skenave të xhirimit të filmit, “Shtrigat” dhe tregoi një transformim të jashtëzakonshëm.

Për shkak të rolit të ri, zeshkania 37-vjeçare është bërë tullace, goja i është prerë si Jokerit dhe dhëmbët e saj janë të frikshëm.

Sidoqoftë, ky nuk është horror, por një komedi që është një xhirim i filmit me të njëjtin emër nga viti 1990, në të cilin roli i Grand High Witch, pra shtrigës kryesore që tani luhet nga Hathaway, u mishërua në mënyrë të shkëlqyeshme nga Anjelica Huston.

Filmi është bazuar në një libër të Roald Dahl, dhe ndërsa ishte duke pritur që “Shtrigat” e reja të mbërrinin para publikut, Hathaway publikoi një video të shkurtër, një ngacmim nga filmi, por edhe disa skena në në Instagram, i cili ndiqet nga 18.5 milionë njerëz.

Në video, Hathaway shfaqet së bashku me kolegët e saj, Octavia Spencer, Jahzir Kadeem dhe Stanley Tucci duke kaluar një kohë të mrekullueshme në set.

Premiera e “Magjistares” është planifikuar në HBO, më 22 tetor, para Halloween, megjithëse ishte planifikuar fillimisht për në fillim të këtij muaji, por për shkak të pandemisë së coronavirusit, shumë premiera televizive u zgjatën.

Ndryshe, xhirimi i filmit “Shtrigat” nënshkruhet nga regjisori i famshëm Robert Zemeckis. /Telegrafi/

Continue Reading

Trending