Connect with us

Showbiz

Edhe pak ditë larg projektit të Fifit dhe Ermalit

Published

on

Ka kohë që u paralajmërua dueti mes Ermal Fejzullahut dhe Filloreta Raçit, tashmë duket se gjithçka është gati.

Fjala është për projektin i cili titullohet  “Përjetësi”.

Kënga është punuar nga Fatjon Miftari e klipi nga Imagine
Films.

Publikimi i saj do të bëhet me 9 tetor.

Kurse paralajmërimi u bë nga vetë artistët dhe si zakonisht duke shfrytëzuar rrjetet sociale si Instagram. /Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

#perjetesi 09.10.2020 @ermal.fejzullahu

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on Oct 2, 2020 at 2:27am PDT

The post Edhe pak ditë larg projektit të Fifit dhe Ermalit appeared first on Sinjali.