Connect with us

Showbiz

Liam Payne dhe Maya Henry shijojnë jetën në çift, ndërsa dalin në mbrëmje romantike

Published

on

Liam Payne dhe e fejuara e tij, Maya Henry, duket se janë duke kaluar kohët e tyre më të mira.

Kështu, Liam ditën e djeshme (e premte) kishte vendosur që të dërgojë Maya të shikonte një film, shkruan Daily Star.

“After” mbante titullin filmi, për të cilin Liam mbeti i habitur se si karakteret ishin të bazuara në pjesëtarët e grupit One Direction.

Ai tregoi se nuk e dinte se për çka bëhej fjalë, ndërsa pasi e shijuan deri në fund, dyshja e kuptoi rrjedhojën e tërë.

Derisa zbuloi karakteret e bazuar në bashkëpunëtorët e tij, çifti kishin ndarë edhe disa momente intime gjatë ndejës.

Vlen të përmendet se këngëtari i propozoi fejesë 20-vjeçares në verë të këtij viti, me një unaze me vlerë prej tre milionë dollarë. /Telegrafi/