Connect with us

Showbiz

Kim ‘harron’ kandidaturën e Kanye për president, uron fitoren e Joe Biden

Published

on

Derisa yjet me famë ndërkombëtare uruan fitoren e Joe Biden për president i SHBA-ve, në mesin e tyre ishte edhe Kim Kardashian.

Bukuroshja brune në një postim në rrjetin social Instagram ka ndarë disa imazhe të Biden, ku në disa prej tyre ai shihej edhe me bashkëshorten.

Në fotografinë e pare, Joe dhe Jill shiheshin me duar të kapura lartë, të shkrepura pasi u kuptua fitorja e Biden.

(Foto: Instastory)

Sidoqoftë kësaj, bashkëshorti i Kim Kardashian, Kanye, ishte njëri nga kandidatët për president.

Duket se Kim ka harruar kandidaturën e tij për president, teksa në rrjete sociale po tregon mbështetje për presindetin e ri.

(Foto: Instastory)

Vlen të përmendet se Kanye po ashtu ka shpenzuar miliona dollarë, për t’iu vendosur emri në fletëvotim. /Telegrafi/