Connect with us

Showbiz

Jonida i përkushtohet palestrës, rikthen në formë linjat trupore

Published

on

Jonida Vokshi është një nga femrat më të dashura të ekranit shqiptar.

Ajo njihet për bukurinë e saj natyrale dhe vazhdimisht merr vëmendjen e publikut, si në emisionet televizive që drejton apo edhe në rolet e saj si aktore.

Para pak kohësh ajo u bë nënë për herë të parë.

Ajo ka treguar se i është përkushtuar palestrës, duke rikthyer në formën më të mirë linjat trupore.

Këtë e ka dëshmuar në paraqitjen e fundit në Instagram, me anë të kësaj fotografie që e ka publikuar. /Gazeta Sinjali/