Connect with us

Showbiz

Fajt dhe S4MM publikojnë këngën e re “Showtime”

Published

on

Reperët e njohur shqiptarë, Fajt dhe S4MM, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Showtime” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e kanë shkruar vet artistët, kurse për ‘beat-in’ dhe instrumentalin janë përkujdesur S4MM dhe Dongima.

Foto: YouTube

Artistët vijnë me një paraqitje të mahnitshme, videoja e të cilëvë tashmë është e disponueshme në platformën YouTube.

Për klipin e dyshes po ashtu është përkujdesur produksioni nga Shqipëria, “Max Production”.

Ky ndërkohë është bashkëpunimi i parë i S4MM dhe Fajt, i cili besohet se do pritet mirë edhe nga publiku. /Telegrafi/