Connect with us

Showbiz

Vildane Zeneli tregon se a është në lidhje dashurie

Published

on

Modelja e njohur, Vildane Zeneli  i është bashkuar trendit të ri në rrjetin social Instagram, ku të famshmit u kërkojnë ndjekësve që t’u bëjnë pyetje dhe ata të përgjigjen, shkruan Gazeta Sinjali.

Te Vildanja, kryesisht, pyetjet kanë qenë nga jeta private. Ku, një ndjekës e ka pyetur se a është në lidhje dashurie.

Modelja është përgjigjur se është beqare, por është e bekuar për çdo gjë që Zoti i ka dhuruar në jetën e saj./ Gazeta Sinjali /