Connect with us

Showbiz

Emily Ratajkowski fotografohet në New York, merr vëmendje me veshjen unike

Published

on

Emily Ratajkowsi ende vazhdon të jetë ndër modelet më të kërkuara në fushën e modelingut.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ndërsa ndan momente të lumtura nga jeta e saj, me bashkëshortin dhe qenin e saj, shkruan Daily Mail.

Së fundmi bukuroshja brune është parë në rrugët e Neë York, ku mori vëmendje të madhe të njerëzve.

Ratajkowski mbante të veshur një këmishë të zezë, ndërsa të të njëjtës ngjyrë i kishte edhe pantallonat.

Së bashku me të ishte edhe qeni i saj, me të cilin kohëve të fundit po bën mjaft shumë shëtitje.

Kujtojmë se ditë më parë ajo ka shokuar fansat, teksa tregonte se si është abuzuar seksualisht në moshën 20 vjeçare. /Telegrafi/