Connect with us

Showbiz

Festë në shtëpinë e Remzie Osmanit, vajza e saj martohet

Published

on

Sot shtëpia e Remzie Osmanit ka festë, e kjo sepse vajza e saj Riola është martuar.

Familja Osmani kanë organizuar një aheng privat ku të ftuar ishin vetëm personat e afërt të tyre.

Publike e bënë anëtarët e familjes dhe të ftuarit duke publikuar fotografi në rrjete sociale, nga kurorëzimi i Riolës, me partnerin e jetës, Besin. /Gazeta Sinjali/