Connect with us

Showbiz

Billie Eilish ka shtuar shumë peshë, mezi njihet (Foto)

Published

on

Këngëtarja Billie Eilish ka ndryshuar shumë pas shtimit të kileve.

Një prej emrave më të suksesshëm në tregun muzikore është edhe ai i Billie Eilish.

Artistja, së fundi është fotografuar rrugëve të Los Angeles, teksa dukej shumë ndryshe për shkak të kileve që ka shtuar.

“Daily Mail” solli fotografi të Eilish, e cila u pa e veshur me veshje sportive, teksa shumë prej fansave nuk e njihnin fare.

Këngëtarja kishte lidhur flokët lart dhe mbante mbathur një palë sandale të markës “Yezzy”.

Kujtojmë se Billie Eilish është përzgjedhur së fundi për të interpretuar kolonën zanore të filmit “No Time to Die”. /Gazeta Sinjali/