Connect with us

Showbiz

Vjen reagimi i Georginës pasi Ronaldo rezultoi pozitiv me COVID-19

Published

on

Georgina e publikoi një foto me Ronaldon, i cili është vetizoluar pasi doli pozitiv në testin për COVID-19.

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo ka dalë pozitiv në testin për COVID-19.

Lajmin e ka konfirmuar Kombëtarja e Portugalisë, e cila në njoftim tha se Ronaldo është mirë dhe po qëndron në vetizolim.

Pas kësaj, ka reaguar partnerja e futbollistit, Georgina, e cila publikoi një fotografi duke bashkëbiseduar në telefon me futbollistin, i cili aktualisht është larg saj. /Gazeta Sinjali/