Connect with us

Showbiz

Beatrix Ramosaj merr vëmendje me thjeshtësinë e saj

Published

on

Njihet si femër e kompletuar, shpesh flitet për dukjen madje edhe jetën që ajo bën.

Fjala është për Beatrix Ramosaj, e cila me bukurinë e saj ka bërë për vete fansa të shumtë.

Fotografitë atraktive s’kanë si të mungojnë, por ka edhe nga to ku shfaqet shumë thjeshtë.

Në foton e fundit, Trixa shfaqet “e zhveshur” dhe pa grim e sigurisht edhe këtë herë çmendi me fytyrën engjëllore./Gazeta Sinjali/