Connect with us

Showbiz

Diona Fona tregohet atraktive dhe sportive nga vikendi në Shqipëri

Published

on

Duke qenë e re në moshë por talente, Diona Fona ka debutuar lehtë në tregun muzikor.

Diona me zërin e ëmbël arriti për një kohë shumë të shkurtër të jetë në krye të artistave më të dëgjuar.

Përvec kësaj, këngëtarja ka stil unik të të veshurit. E kjo dëshmohet nga imazhet që sjell.

Këtë vikend, Diona ka vendosur ta kalojë në Shqipëri, e nga atje po duket shumë sportive. /Gazeta Sinjali/