Connect with us

Showbiz

Michelle: E dua Barack Obamën për karakterin dhe dhembushurinë e tij

Published

on

Barack dhe Michelle Obama, janë çifti i njohur amerikan të cilët ditë më parë u shpallën si dy figurat më të admiruara të vitit 2020, sot shënojnë plot 28 vite martesë.

Ishte Michelle, ajo që e
para uroi Barack-un me fjalë prej më të mirave.

28 vite me këtë person. Dashuria ime, unë e dua @Barack Obama për për buzëqeshjen e tij, karakterin e tij dhe dhembshurinë e tij. Pra, jam mirënjohëse që e kemi atë si partner përmes gjithçka”, ka shkruar mes tjerash ajo në llogarinë e saj në Instagram. /Gazeta Sinjali/

The post Michelle: E dua Barack Obamën për karakterin dhe dhembushurinë e tij appeared first on Sinjali.