Connect with us

Showbiz

Yllka Kuqi tregon pamjen natyrale duke pozuar pa grim

Published

on

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt të ri muzikor.

Kjo për shkak së në fillim të këtij viti ajo u bë nënë për herë të parë, teksa këtë kohë është përkushtuar më shumë te jeta personale.

Megjithatë, bukuroshja po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Yllka Kuqi (Foto: Instagram)

E njëjta së fundmi ka postuar një fotografi tërësisht pa grim, e cila njëherësh mori vëmendje mjaft të madhe me dukjen natyrale.

Imazhin e ka ndarë me fansat në InstaStory, gjersa kjo nuk është hera e parë kur ajo shfaqet e tillë.

Në bazë të kësaj, këngëtarja duket se i kushton një kujdes të madh lëkurës për një pamje kësisoj.

E fundit këngë me klip e lansuar nga Yllka mban titullin “Qysh ke mujt”, të cilën e solli në tetor të vitit të kaluar. /Telegrafi/