Connect with us

Showbiz

Xhensila merr komente negative në fotografinë e fundit

Published

on

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj njihet si një këngëtare mjaft aktive dhe atraktive në skenën muzikore shqiptare.

Madje ajo është mjaft aktive edhe nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga një numër i madh fansash.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi nga shtrati ku ka shkruar “Natën e mirë”, në të cilën ka marrë kritika të shumta nga ndjekësit e saj.

Pse kështu me makijazh flini ju vipat gjumë” , “Me make-up fle ti?”, ishin disa nga komentet e shumta që kishin ‘vërshuar’ në fotografinë e fundit që Xhensila e publikoi në Instagram. /Gazeta Sinjali/