Connect with us

Showbiz

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit

Published

on

Aktori i njohur, Bes Kallaku, gjatë ditës së sotme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 35-të.

Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Xhensila përmes rrjeteve sociale ndau imazhe të ëmbla me të.

Së fundmi, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur të publikojë një fotografi tjetër mjaft të ëmbël.

(Foto: Instagram)

Dyshja shihen me plot stil të veshur, ndërsa buzëqeshin krah njëri-tjetrit duke marrë poza para kamerës.

“Urime ditëlindjen ‘country boy’”, ka shkruar ajo në përshkrim.

(Foto: Instagram)

Përkundër pandemisë, çifti kanë realizuar edhe festë modeste, me të ftuar familjarë të ngushtë. /Telegrafi/

Showbiz

Adrola Dushi vjen me fotografi artistike, merr vëmendjen e fansave

Published

on

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, është ndër më të komentuara në estradën shqiptare.

Një gjë e tillë vjen pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme ndan të pathëna nga jeta e saj, në rrjete sociale dhe paraqitje televizive.

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, e gjithë vëmendja është përqendruar në pozat e reja të saj.

(Foto: Instagram)

Bukuroshja brune ka ndarë një fotografi artistike, ndërsa ka zgjedhur të përdor fare pak makijazh.

Përpos që fokusoi bukurinë natyrale, Adrola shihej se kishte mbuluar tiparet trupore përmes një këmishe më ngjyrë të errët.

(Foto: Instagram)

Vlen të përmendet se Dushi shquhet për suksesin në fushën e modelingur, teksa u bë edhe figura e disa brendeve të njohura. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)

Continue Reading

Showbiz

Joe Jonas dhe Sophie Turner shpenzojnë kohën duke u shëtitur në Los Angeles

Published

on

Joe Jonas dhe Sophie Turner janë duke e shijuar statusin e të qenurit prindër.

Çifti i lumtur së fundmi janë parë duke u shëtitur me vajzën e tyre, Willa, në rrugët e Los Angeles, shkruan Daily Mail.

Që të dy ishin të veshur në mënyrë sportive, teksa sytë në shumicën e rasteve i kishin tek vajza.

Për shkak të pandemisë coronavirus, Joe dhe Sophie janë parë duke mbajtur maska mbrojtëse.

Aktorja dhe këngëtari filluan lidhjen në vitin 2016, ndërsa u martuan në Las Vegas rreth vitit 2019.

Tashmë që janë bërë prindër, ata janë më të përkushtuar në rritjen e Willa, që erdhi në jetë javë më parë. /Telegrafi/

Continue Reading

Showbiz

Fansat irritohen nga thonjtë e gjatë të Kylie Jenner, thonë se gati sa e shpoi në sy vajzën

Published

on

Tashmë është bërë traditë në shtëpinë e Kylie Jenner që për festa, ajo dhe Stormi të gatuajnë së bashku.

Kësaj radhe ëmbëlsirat e dyshes kanë ardhur si rrjedhojë e lansimit të produkteve të saj të bukurisë, shkruan Mirror.

Por gjatë videos së publikuar në platformën YouTube, fansat kanë vënë re një detaj që i irritoi ata.

(Foto: Mirror)

Kjo ka të bëjë me thonjtë e gjatë të bukuroshes brune, e cila për pak sa nuk e shpo vajzën e saj në sy.

“Si mund të bëjë ndonjë gjë me ata thonj. Stormi mund të përfundonte pa njërin sy”, është shprehur një nga komentuesit.

(Foto: Mirror)

Sidoqoftë kësaj, Stormi tashmë ka mbushur dy vjet, të cilën Kylie e ndan me ish-të dashurin, Travis Scott. /Telegrafi/

(Foto: Mirror)

Continue Reading

Trending