Connect with us

Showbiz

U bënë bashkë Bim Bimma dhe Shaolinat, gati dueti?

Published

on

Duket se artistët i bëri bashkë një bashkëpunim, i cili po vjen shumë shpejt.

Bim Bimma ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, ku shfaqet pranë Real 1 dhe DJ Blunt.

Tre artistët përmes këtij postimi, kanë lënë të kuptohet se shumë shpejt po vjen një duet mes tyre,  ani pse nuk kanë dhënë asnjë detaj.

“ItsBimz & ShaolinZ”, ka shkruar Bimma sipër fotografisë, teksa fansat e tyre përmes komenteve shprehen të lumtur në rast se do i shohim bashkë në një këngë.

Kujtojmë se “Jackpot” titullohet projekti i fundit muzikor nga Bim Bimma, në bashkëpunim me një grup reperësh.Se a po sjell ai duet me Shaolin Gang, mbetet të kuptohet ditëve në vijim. /Gazeta Sinjali/