Connect with us

Showbiz

U aksidentua e më pas iu nënshtrua operacionit, Simon Cowell shihet për herë të parë në publik

Published

on

Simon Cowell është parë për herë të parë në publik, që kur theu shpinën ndërsa u rrëzua nga biçikleta elektrike.

Ai kishte qenë afër të thyerjes së shtyllës kurrizore, por për shkak të ndërhyrjeve të shpejta, ai shpëtoi mrekullisht, shkruan Daily Mail.

61-vjeçari tashmë është i gatshëm që të dalë për shëtitje, teksa ditën e sotme (e hënë) është parë me familjarët e tij në Los Angeles.

Duket se ai dhe pjesëtarët e familjes kanë dalë për të bërë Pazar, pasi edhe shiheshin me blerje të ndryshme në duar.

Për shkak të pandemisë coronavirus, ai është parë të mbante maskë mbrojtëse, për të ulur rrezikshmërinë e infektimit.

Përndryshe, Simon ishte dërguar me nguti në spital gjatë muajit gusht, pasi u aksidentuar me biçikletën, udhëzimet e së cilës nuk i kishte lexuar para se ta ngiste. /Telegrafi/