Connect with us

Showbiz

Stresi paralajmëron lansimin e këngës së parë të albumit

Published

on

Ai është ndër reperët që ka qëndruar aktiv në estradën shqiptare, duke mos u larguar asnjëherë nga muzika.

Bëhet fjalë për Stresin, i cili edhe në paraqitjet televizive e rrjete sociale ndan informaciona për jetën dhe karrierën profesionale.

Që një kohë të gjatë ai ka paralajmëruar albumin “Arkimed”, për të cilin thuhet se do të lansohet së shpejti.

(Foto: Instastory)

Por, në një postim në rrjetin social Instagram ai tashmë ka bërë të ditur se do të publikohet kënga e parë e albumit.

Stresi ka zgjedhur që këtë projekt si edhe disa të tjerë t’i lansojë me klip, në të gjitha platformat digjitale.

Theksojmë se “Bad Girl” është bashkëpunimi i tij i fundit, që erdhi së bashku me Morena Tarakun. /Telegrafi/