Connect with us

Sport

Sportisti kokëkrisur: Të gjitha modelet ishin të miat. Ja cila ishte më e mira në krevat! – Bota Sot

Published

on

Ish futbollisti Sasha Çurtiç ka luajtur për Boltonin, Aston Villën dhe Crystal Palacen.

Më pak e njohur ka qenë jeta e tij private, duke filluar nga një lidhje me Naomi Campbell. Ish-mesfushori i datëlindjes 1972 apo kokëkrisuri dhe i pafytyri, e ka zbuluar për Informer: “Ishte një tifozë e  Crystal Palace. Ka ardhur për të parë një ndeshje dhe më pas jemi takuar në sallën VIP. Pas disa javësh, ka bërë një festë dhe e kam ftuar.

Kemi filluar të shihemi shpejt, por nuk donte të jepej pas takimit të parë. Është një grua e fortë. Më është dashur të pres një muaj. Është fantastike në krevat, por është shumë e çrregullt.

Kam neveri për flokët e fermave. Kur i shikoj nëpër apartament, zemërohem. Naomi i linte kudo. Ishte shumë e çrregullt, si të gjitha modelet. Nuk e heqin makijazhin dhe shtrihen në krevat. E neveritshme.

Çurciç ka folur edhe për lidhje të tjera: “Në vitet Nëntëdhjetë, çdo modele ka qenë me mua. Nuk kam paguar për asnjë lidhje, do të preferoja të vrisja veten se sa ta bëja”.

Jam argëtuar me Eva Herzigova dhe kam bërë dashuri në pishinë me Carmen Electra-n për orë të tëra. Ishte më e mira në krevat dhe gruaja më e çmendur që kam takuar”.

Alsat