Connect with us

Sport

Shqiptarja tifoze e Partizanit, zhvishet dhe lë pa frymë tifozët – Bota Sot

Published

on


Foto të nxehta për “Halloween”, tifozja e klubit të futbollit Partizani nga Tirana, ndez rrjetin…

Me një karrierë si modele dhe aktore, Olta Sheta vijon të jetë në qendër të kronikave rozë.

Olta, e cila njihet edhe si……

Alsat