Connect with us

Sport

Shokuese, Listerman: “Ronaldo do djelmosha të rinj” – Alsat TV

Published

on

Një pohim shokues vjen nga Rusia, në lidhje me Kristiano Ronaldon, yllin e parë të Juventusit. Pjotr Listerman është pronar i agjencisë për bashkimin e dysheve në Rusi dhe njeriu që ka theksuar se reprezentuesi është homoseksual dhe se martesë dhe femrat që I shfytëzon janë vetëm një mbulim para mediumeve.

“E njoh atë dhe Irina Shajk. Ata skan pas marrëdhënie, ishin bashk që të mashtrojnë opinionin. Në fakt ai do djelmosha të rinj. Una kam fituar 100 mijë dollarë që të bëj këtë shërbim,” ka thënë mes tjerash Literman në një intervistë për mediat në Rusi.

Listerman është lindur në Kiev nëvitin 1957, ndërsa nga viti 2000 është pronar i i Angjenciës për bashkimin e vajzave me klientët e tij, që janë biznismen të mëdhenj dhe shumë të pasur.

Alsat