Connect with us

Showbiz

Shkëlqim Berberi sjell remiksin e këngës “O moj bukuroshe” të Nexhmije Pagarushës

Published

on

Reperi Shkëlqim Berberi, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“O moj bukuroshe” mban titullin kënga të cilën ai sapo e ka lansuar, e që është një ripërpunim i këngës së famshme të Nexhmije Pagarusha.

Ai ka shtuar edhe një repturë në referen, duke ia përshtatur melodisë së këngës.

Foto: Shkëlqim Berberi/Instagram

Tekstin e kanë shkruar Shkelqim Berberi dhe Endrit Mehmeti, gjersa muzika është ripërpunuar nga Lyrics Master.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, regjinë e të cilit e ka realizuar Blerim Salillari.

Nga komentet e para në kanalin YouTube, duket se kënga është pritur mirë nga publiku. /Telegrafi/