Connect with us

Showbiz

Rita Ora vazhdon të ketë nostalgji për verën, publikon sërish fotografi ‘të nxehta’ me bikini nga pushimet e kaluara në Ibiza dhe Greqi

Published

on

Kohët e fundit ajo u mallëngjye për sezonin veror që lam pas, duke publikuar një mori fotografish nga pushimet e saj të ndryshme evropiane këtë verë.

Dhe Rita Ora ishte përsëri në disponim të hënën ndërsa ajo u shfaq me bikininë disa poza mjaft ngacmuese për fansat, shkruan DailyMail.

Koleksioni i imazheve bardh e zi në Instagram e tregoi këngëtaren 29 vjeçare, në një formë të mirë fizike, teksa shijonte edhe mëngjesin në shtrat në një prej ditëve.

Rita dukej e bujshme në një moment në një fotografi njëngjyrëshe, në të cilën ajo dukej pa makijazh, ndërsa shfaqte figurën e saj trupore në bikini.

Ndërsa në një imazh tjetër ajo u papa atë duke jetuar jetën e saj më të mirë, ndërsa hidhte duart në ajër duke vënë në pah trupin e tonifikuar.

Rita gjithashtu ndau me ndjekësit edhe një fotografi, ku ajo u shfaq duke pozuar në majë të një shkëmbi.

Vetëm një ditë më parë, krijuesja e hitit “Anywhere” publikoi gjithashtu një sërë fotografish të tjera në Instagram nga pushimet e kaluara në Ibiza dhe Greqi.

Në pushime ajo ka qenë e shoqëruar nga i dashuri i saj, Romain Gavras, me të cilin nxiti spekulimet se është fejuar pak javë më parë – por burimet pranë çiftit e hodhën poshtë këtë pretendim. /Telegrafi/