Connect with us

Showbiz

Edon Zhegrova merr vëmendje me stilin e ri të flokëve, bëhet biond

Published

on

Ai është njëri prej futbollistëve që ka marrë vëmendje të madhe gjatë këtyre viteve të fundit.

Fjala është për Edon Zhegrovën, i cili komentohet mjaft shumë për paraqitjen e tij në fushë e po ashtu edhe për atë në rrjetet sociale.

Ylli i Përfaqësueses vetëm në Instagram numëron 206 mijë ndjekës, ndërsa ndan imazhe dhe video të ndryshme.

View this post on Instagram

??

A post shared by Edon Zhegrova (@edonzhegrova10) on Oct 26, 2020 at 10:51am PDT

I njëjti deri më tani ka të publikuar vetëm shtatë postime, derisa në këtë të fundit zbulon ndryshimin që ka bërë në dukje.

Në një pozë të re, Zhegrova tregon se ka ndërruar stilin e flokëve dhe se është bërë biond.

Komplimentet ndërkohë nuk munguan as nga miqtë e fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Edon Zhegrova (Foto: Instagram)

Reprezentuesi i Kosovës në shtator konfirmoi se ka kaluar përfundimisht nga Genku te Baseli. /Telegrafi/