Connect with us

Showbiz

Rihanna feston festat me të dashurin e ri

Published

on

Rihanna dhe i dashuri i saj,  A$AP Rocky  kanë kaluar festat e fundvitit nën shoqërimin e njëri-tjetrit.

Çifti festuan Krishtlindjet së bashku në vendlindjen e Rihanna-s, dhe nga sa kemi parë, pushimet kanë qenë të mbushura me aksion – udhëtime me varka, takime darke dhe shumë kohë me miqtë, transmeton Gazeta Sinjali.

A$AP Rocky është marrëdhënia e parë serioze e këngëtarës që nga ndarja e saj nga miliarderi Hassan Jameel në janar. / GazetaSinjali /