Connect with us

Showbiz

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në të kuqe

Published

on

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka postur një fotografi në rrjetin social, Instagram, me një fustan të kuq, shkruan Gazeta Sinjali.

Përmes fotografisë, Xhensila na ka sjellur një atmosferë festash.

“Besoni në magjinë e sezonit”, ka shkruar Xhensila në përshkrimin e fotografisë.

Këngëtarja ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit.

Ndryshe, ky vit për Xhensilën ka qenë shumë i ngarkuar, me shumë projekte të ndryshme. / GazetaSinjali /