Connect with us

Showbiz

Reperi shqiptar Gashi bën tatuazh shqiponjën

Published

on

Reperi shqiptar Gashi nuk ka hezituar të tregojë prejardhjen e tij edhe pse vepron në skenat ndërkombëtare, shkruan Gazeta Sinjali.

Tani reperi e ka përjetësuar shqiponjën dykrenare duke e bërë tatuazh.

Nuk është e vetmja, por më e veçanta e tij. Gashi i ka shtuar koleksionit të tatuazheve  edhe këtë të fundit.

Gashi momentalisht është duke shijuar suksesin e albumit të ri “1984” dhe një sërë këngësh tjera që solli gjatë kësaj kohe. /Gazeta Sinjali/