Connect with us

Showbiz

“Qysh po të del zezaku?”, Adriana Matoshi i përgjigjet komentuesit

Published

on

Lidhja e dashurisë së aktores së njohur shqiptare, Adriana Matoshi me sportistin afrikan, Keith Groeneveld ka pushtuar mediat rozë në vendin tonë, shkruan Gazeta Sinjali.

Fakti se ai nuk është shqiptar dhe është shumë më i ri në moshë se aktorja, ka bërë që të ketë reagime të shumta.

Komentet e akuzat ndaj saj kanë qenë të shumta e Adriana ka vendosur t’i japë përgjigje njërit prej tyre.

“Qysh po të del zezaku oj Adriana”, e ka pyetur komentuesi Adrianën.

“Ma i bardhë se ti e shpirti yt i zi”, i është përgjigjur aktorja./Gazeta Sinjali/