Connect with us

Showbiz

Pamje nga festa luksoze për ditëlindjen e 23-të të Arta Nitajt, rrëmben vëmendje me dukjen ekstravagante

Published

on

Prezantuesja, modelja dhe aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, ditën e djeshme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 23-të.

Ajo me këtë rast organizoi një festë private luksoze me disa nga miqtë e saj të ngushtë.

Bukuroshja, e cila numëron fansa të shumtë në rrjetet sociale, ka ndarë disa pamje nga dita speciale.

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Ajo ka mahnitur fansat me dukjen glamuroze, teksa për këtë ditëlindje zgjodhi një fustan blu të prerë anash.

Artistja nga Peja vjen e mrekullueshme, e cila njëherësh ka marrë vëmendje edhe me pozat provokuese që në disa prej postimeve ka sjell.

Sidoqoftë, Arta ka shijuar mjaft shumë këtë festë përkundër situatës së krijuar me COVID-19 – derisa akoma duhet respektuar rregullat që janë dhënë nëpër lokale.

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Nitaj këtë vit nuk ka qenë e angazhuar në ndonjë projekt të ri, edhe pse u paralajmërua rikthimi i saj si prezantuese në një emision. /Telegrafi/

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Arta Nitaj (Foto: Instagram)