Connect with us

Showbiz

U shpall kampion bote, ish e fejuara nuk harron ta urojë Krasniqin

Published

on

Robin Krasniqi arriti që mbrëmë të fitojë në duelin kundër Dominic Boesel dhe të shpallet kështu kampion bote.

Mirëpo, Krasniqin nuk harroi ta urojë për këtë sukses as ish e fejuara e tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Ish e fejuara e Krasniqit, Heidi Lushtaku ka publikuar disa
fotografi para fillimit të luftës së kosovarit duke i uruar fat atij.

Kurse, pasi arriti fitore Heidi Lushtaku nuk e fshehu gëzimin e saj, duke publikuar fotografi të momentit kur Krasniqi triumfoi.

/Gazeta Sinjali/