Connect with us

Business

Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 Maj 2021

Published

on

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane.

Ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 100.6                     Shitet 101.5

Euro:                                    Blihet 122.8                     Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 142.3                      Shitet 143.3

Franga Zviceriane:               Blihet 111.6                       Shitet 112.4

Alsat