Connect with us

Sport

Mësohet dita e përballjes Vardari-Shkëndija – SHKUPI

Published

on

Pas sfidave të ciklit të dytë në Ligën e Kombeve, në fundjavën e ardhshme do të zhvillohen përballjet e Ligës së Parë. Derbi i javës së 9-të do të zhvillohet në Shkup, ku skuadra e Vardarit do të sfidojë liderin aktual, skuadrën e Shkëndijës.

– Advertisment –

Edhe pse më parë ishte caktuar se kjo sfidë do të zhvillohet gjatë ditës së diel, i njëjtë është shtyer një ditë më parë dhe do të zhvillohet të shtunën, më 17 tetor, në orën 14.30. (Foto: Gol.mk.)

Alsat