Connect with us

Showbiz

Melinda Ademi me imazhe atraktive, duke vënë në fokus linjat trupore

Published

on

Melinda Ademi cilësohet si njëra prej artisteve më të suksesshme në tregun muzikor shqiptar.

Ajo vazhdimisht ndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme nga përditshmëria, ndërsa vetëm në Instagram numëron një milion ndjekës.

Ditën e sotme, artistja ka publikuar disa imazhe tërheqëse, ku ka vënë në fokus linjat trupore.

E veshur me një fustan të shkurtër të veçantë, bukuroshja e njohur ka arritur të marrë gjithë vëmendjen.

Komplimentet nuk munguan as nga miqtë dhe as nga ndjekësit.

“Unë ju hipnotizoj”, ka shkruar ajo krahas fotove./Gazeta Sinjali/