Connect with us

Showbiz

Capital T cilëson Eni Koçin si këngëtaren më pak të talentuar si dhe bashkëpunimin më të dobët të karrierës

Published

on

Ai është njëri prej reperëve më të admiruar në estradë.

Fjala është për Trim Ademin apo siç njihet me emrin e artit Capital T, i cili gjatë karrierës së tij ka realizuar bashkëpunime të shumta me një sërë artistësh shqiptarë.

I njëjti mbrëmjen e djeshme (e shtunë) ka qenë i ftuar në “Shiko kush Luan”, teksa në njërën prej sfidave u përgjigj në disa nga pyetjet dedikuar jetës dhe karrierës së tij.

Capital T (Foto: YouTube)

Përballë artistit qëndronte tabela me fotografitë e shumë prej kolegëve me të cilët ai ka bashkëpunuar.

Një nga pyetjet drejtuar tij ishte: “Cilin nga bashkëpunimet e konsideron si më të keqin e karrierës tënde?”, pa u menduar fare, Capital T ka shënjestruar Eni Koçin.

Më pas, u pyet se cili prej kolegëve ishte më pak i talentuari sipas mendimit të tij.

I njëjti goditi sërish foton e Enit duke lënë të kuptohet se raportet e tyre nuk janë edhe aq të mira.

Pavarësisht kësaj, Capital T tregoi se kjo u bë për lojë dhe se nuk ka problem me asnjë këngëtar të skenës shqiptare. /Telegrafi/