Connect with us

Showbiz

Me bishtaleca dhe xhaketën e zbërthyer, Arta Elezaj provokon fansat me paraqitjen e fundit

Published

on

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, arrin që shpesh të jetë shumë e përfolur në mediat vendore, kryesisht për postimet e saj në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në Instagram nga një numër i madh fansash, me të cilët shpesh ndan imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, bukuroshja Elezaj ka ndarë me ndjekësit e saj e saj disa fotografi mjaft atraktive në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ajo ka pozuar ‘topless’, e veshur vetëm me një xhaketë të zezë të lëkurës, ndërsa ka vënë në pah pak nga gjoksi i saj atraktiv.

Flokët me bishtaleca i dhanë një pamje edhe më provokuese modeles, e cila është shumë e komentuar për imazhet e tilla në rrjetet sociale.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve vazhdojnë ta komentojnë për linjat trupore. /Telegrafi/