Connect with us

Showbiz

Martohet ish-banorja e “Big Brother 2”, Mimoza Krasniqi

Published

on

Ajo ishte njëra nga konkurrentet që tërhoqi vëmendje të madhe në edicionin e dytë të shout televiziv “Big Brother”.

Fjala është për bukuroshen nga Gjakova, Mimoza Krasniqi, e cila që nga ajo kohë ka qenë më e tërhequr nga kamerat.

Megjithatë, ajo së fundmi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se ka ndërmarrë një hap të ri në lidhje me jetën e saj private.

Mimoza Krasniqi (Foto: Instagram)

Përmes disa imazheve që ka ndarë në Instagram, Mimoza duket se i ka dhënë fund beqarisë, por që nuk ka zbuluar identitetin e personit që ia rrëmbeu zemrën.

Në fotografitë e veçanta, e njëjta shfaqet e veshur me një fustan të bardhë larg tradicionales, ashtu sikurse ka preferuar me një grim dhe stil flokësh të thjeshtë.

Mimoza Krasniqi (Foto: Instagram)

Në një intervistë të realizuar para disa vitesh, Mimoza theksoi se zgjodhi jetën larg televizionit dhe nuk preferonte të shfaqej sërish në një shou të tillë. /Telegrafi/

Mimoza Krasniqi (Foto: Instagram)

Mimoza Krasniqi (Foto: Instagram)

Mimoza Krasniqi (Foto: Instagram)