Connect with us

Showbiz

Luana Vjollca shfaqet elegante me fustanin e zi

Published

on

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, gjithmonë di të tërheq vëmendjen e audiencës.

Ajo njihet për një karrierë të suksesshme, teksa edhe komentet për paraqitjet e saj televizive e skenike nuk kanë të ndalur.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Luana ka mahnitur fansat me paraqitjen elegante.

(Foto: Instagram)

Kësaj radhe bukuroshja bionde ka zgjedhur të vesh një fustan të zi me dekolte të hapur, çka i theksonte gjoksin e formësuar.

Me një stil të ri të flokëve, Luana dukjes ia ka bashkangjitur edhe një makijazh me ngjyra më të mbyllur.

(Foto: Instagram)

Postimi i artistes ka marrë me mijë pëlqime, teksa edhe fansat u joshën me dukjen më ndryshe të saj. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)