Connect with us

Showbiz

Beyonce pretendon të mbajë koncert virtual në vitin 2021

Published

on

Pandemia coronavirus ka krijuar mjaft probleme sa i përket industrisë muzikore.

Si rezultat i saj, yjet e mëdha botërore janë të detyruar t’i ndalojnë turnet e tyre, të cilat mund të kthehet në koncerte virtuale, shkruan Daily Mail.

Ani pse albumi i ri do të lansohet së shpejti, duket se këngëtarja e njohur, Beyonce, do të mbaj koncertin e vitit 2021 në rrjete sociale.

“Beyonce dhe ekipa e saj janë duke planifikuar të kenë një ‘show’ virtual në vitin 2021, për shkak të pandemisë coronavirus”, ka thënë një burim afër yllit.

Përndryshe, këngëtarja e njohur që nga vitin 1990 ka argëtuar fansat e saj me performime ‘live’, ku grumbullonte mijëra njerëz,

Por sidoqoftë krizës globale, Beyonce ende është duke punuar në albumin e saj të radhës. /Telegrafi/