Connect with us

Showbiz

Lenti publikon këngën e re “Strapped”

Published

on

Laurent Toqani Islami i njohur me emrin artistik Lenti, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Strapped” mban titullin kjo këngë, ndërsa është ritmike e zhanrit hip-hop.

Ai vjen me një klip mjaft interesant, i cili si një artist i ri në skenë po pritet mirë nga publiku.

Lenti (Foto: YouTube)

Për miksimin dhe masterizimin e kësaj kënge është përkujdesur Herman Hassel, që tanimë mund ta gjeni edhe në platformën YouTube.

Më poshtë ua sjellim projektin e plotë të Lentit:

Artisti shqiptar pritet të sjell këngë e prurje të tjera gjatë ditëve në vazhdim. /Telegrafi/