Connect with us

Showbiz

Vildane Zeneli me poza atraktive në bikini

Published

on

Ajo është njëra nga modelet më të famshme shqiptare.

Fjala është për modelen Vildane Zeneli, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë.

Bukuroshja që njëherësh numëron ndjekës të shumtë në Instagram, ndan vazhdimisht postime të ndryshme.

Vildane Zeneli (Foto: Instagram)

Zeshkania këtë herë ka publikuar disa imazhe provokuese në bikini, në të cilat ka vënë në pah linjat e mahnitshme trupore.

Për këto fotografi, Zeneli u komplimentua mjaft shumë edhe nga fansat e miqtë e saj.

Vildanja në anën tjetër po vazhdon punën si modele dhe është mjaft e angazhuar dhe e kërkuar në treg. /Telegrafi/