Connect with us

Showbiz

Kristina Baki shfaqet aventureske dhe magjepsëse pranë Capturit të Ri

Published

on

Modelja e njohur shqiptare, Kristina Baki, sigurisht se është ndër fytyrat më të njohura për publikun shqiptar anë e mbanë.

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e fotosesionit më të ri, duke pozuar pranë veturës më të dashur në Kosovë – Renault Captur 2020.

Me një veshje të thjeshtë e sportive, ajo ka pozuar pranë veturës duke tërheqhur vëmendjen me bukurinë e saj.

Përndryshe, Capturi i Ri është një prej veturave që ka bërë më së shumti bujë në Kosovë duke u njohur për dizajnin elegant, performancën dinamike, teknologjinë e avancuar dhe çmimin e volitshëm!