Connect with us

Showbiz

Komentohet vazhdimisht për paraqitjet dhe ndërhyrjet estetike, Khloe Kardashian thotë se nuk ndikohet nga komentet negative

Published

on

Khloe Kardashian komentohet çdo ditë për paraqitjet e saj me disa që thonë se ajo ka bërë shumë operacione plastike dhe të tjerët duke argumentuar se ajo ka nevojë për më shumë.

Por këtë javë, ylli 36 vjeçar i tha Elle.com përmes ‘Zoom’ se ajo me të vërtetë nuk i lë ata që e urrejnë të mbërrijnë tek ajo.

“Në fillim (komentet e kota), më bënin të ndihesha keq, dhe unë jam si, çfarë në botë?”, tha nëna e True Thompson, dy vjeçare.

Khloe Kardashian (Foto: Instagram)

Prezantuesja e “Revenge Body” shtoi: “Unë kurrë nuk do të merrja kohën time për të turpëruar dikë ose për të qenë negativ. Unë komentoj vetëm gjëra të këndshme dhe pozitive”.

“Në fillim, unë lejoja që gjëra të tilla të më prekin. Dhe tani vërtet nuk më intereson. Mbase mund të kaloj një ditë të keqe. Por zakonisht, unë do të thoja 90 përqind të kohës, nuk më prekin mua”.

Sidoqoftë, ka përjashtime. “Ndonjëherë më duhet të ngacmohem pak me njerëzit”, pranoi ajo me një buzëqeshje. “Mundohem të mos e bëj! Mundohem të sillem, por nganjëherë ata thjesht po e kërkojnë atë”.

Khloe Kardashian (Foto: Instagram)

Në anën tjetër, Khloe u raportua se po planifikon një të ardhme së bashku me ish-partnerin e saj, Tristan Thompson.

Ata vazhdojnë të jetojnë së bashku në Los Angeles dhe njëherësh të kujdesen për vajzën e vetme, True. /Telegrafi/

Khloe Kardashian dhe familja e saj (Foto: Instagram)